X

Fotografia

Słabo wykonana sesja zdjęciowa potrafi zepsuć każdy produkt czy promocję. Dlatego też warto postawić na profesjonalizm. Nie boimy się wyzwań, wręcz przeciwnie – chętnie podejmujemy trudne zadania. Zajmujemy się fotografią przygotowaną pod druk wieloformatowy i materiały marketingowe. Wykonujemy zarówno sesje fotograficzne jak i biznesowe z wykorzystaniem lokowania produktu. Zaufały nam takie firmy jak: Coca-Cola, AAA Auto, Robert Sowa czy Autlet. 

 

Fotografia Kulinarne

W tym przypadku przysłowie “jeść oczami” sprawdzi się doskonale. Ile to razy oglądało się przepiękne zdjęcia potraw i jedyne na co się miało ochotę to zjeść taką potrawę. Wykonujemy zdjęcia kulinarne dzięki którym potrawy nabiorą lepszego smaku. Zdjęcia wykonane w wysokiej jakości doskonale nadają się do marketingu, reklam, książek czy na stronę WWW. Taką realizację możemy wykonać zarówno we własnym studio jak i u klienta. Aż człowiek od razu nabiera apetytu.

 

Fotografia Produktowa

Fotografia produktowa to sposób fotografowania danego produktu na jednolitym tle. Takie materiały używane są w sklepach internetowych, druku wieloformatowym czy katalogowym. Zdjęcia mogą być wykonywane w różnych formach: na płasko, na modelu/modelce czy w tzw. Duchu (produkt zawieszony „w powietrzu”). Usługa może być wykonana zarówno w naszym studio jak i u klienta.

 

Projektowanie Graficzne/Grafika 3D

Świat pędzi naprzód, coraz więcej firm decyduje się na przedstawienie danego produktu w postaci 3D. Dzięki temu klient może dokładnie zapoznać się z produktem i tym samym uzyskać więcej potrzebnych informacji. Zajmujemy się grafika 3D w zakresie wizualizacji opakowań, produktów czy architektury. Produkcja zaczyna się od przekazania potrzebnych danych przez klienta lub od zera na zasadzie wywiadu w celu uzyskania wymaganych informacji. Wykonujemy także przygotowaniem materiałów poligraficznych do druku, składem DTP i wszelkimi aspektami grafiki komputerowej. 

 

Identyfikacja Wizualna

Logo firmy to podstawa biznesu. Zajmujemy się profesjonalnym wykonaniem produktów z wykorzystaniem identyfikacji firmy. Mogą to być zarówno materiały promocyjne, ulotki, dyplomy czy koszulki. Nasze usługi doskonale sprawdzą się podczas imprez firmowych, rocznic czy specjalnych wydarzeń. Baw się dobrze, a my zajmiemy się resztą. 

Koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem to doskonała wizytówka podczas targów, imprez tematycznych czy prezentów. Mówi się, że „nie szata zdobi człowieka”, prawda lecz nasze koszulki to wyjątek, które ozdobią każde wydarzenie. Niech nie zmyli nazwa, wykonujemy nadruk nie tylko na koszulkach ale i kamizelkach, kurtkach czy inne tekstyliach zarówno w pojedynczych sztukach jak i dużych nakładach. Powiedz nam co potrzebujesz a my to wydrukujemy!

 

Pomysł - Zdjęcie - Projekt - Druk

Aby powstał druk to potrzebny jest pomysł. Często już sama wizja jest problematyczna. Nie ma się już czym martwić. Zapewnimy kompleksową obsługę druku zaczynając od pomysłu, przez wykonanie zdjęć, projektu i druku. Wiemy, że za dobrą współpracą kryję się dobra komunikacja. Każdy z etapów jest weryfikowany przez klienta. Nie ma tu mowy o błędach.